Прізвище, ім’я, по батькові: Назаренко Сергій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Миргородське МВ ГУМВС України в Полтавській області. дільничний інспектор сектору дільничних інспекторів

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 1-172/11

Склад злочину: Зловживання службовою особою – працівником правоохоронного органу своїм службовим становищем, з корисливих мотивів, усупереч інтересам служби, що заподіяли шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету та дискредитації правоохоронного органу –міліції, а також у незаконному збагаченні, заволодінні чужим майном шляхом обману –одержанні від Сидоренко Л.І. грошових коштів на суму 1000 грн., що складає 3,3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, під виглядом не притягнення Дудника В.А. до кримінальної відповідальності, крім того одержання службовою особою хабара у вигляді грошових коштів на суму 100 грн., що складає 0,3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за невиконання в інтересах Попика В.П. дій щодо складання стосовно останнього адміністративного протоколу і вилучення у нього рушниці за порушення правил зберігання вогнепальної зброї з використанням наданого службового становища та одержанні службовою особою хабара у вигляді грошових коштів на суму 500 грн., що складає 1,6 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за невиконання в інтересах Руденка Ю.О. дій щодо складання стосовно останнього адміністративного протоколу та вилучення у нього рушниці за порушення правил зберігання вогнепальної зброї з використанням наданого службового становища, а також одержання службовою особою хабара у вигляді грошових коштів на суму 2000 грн., що складає 4.6 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за виконання в інтересах Рєзнікової І.М. дій щодо не притягнення до кримінальної відповідальності її сина Посох О.В. за зберігання речовини схожої на коноплю, не повідомлення військової частини, де служив її син, про вказаний факт та не направлення матеріалів для прийняття рішення в порядку ст. 97 КПК України, з використанням наданого службового становища.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання Назаренко Сергію Володимировичу у виді 5 ( п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки та з позбавленням на підставі ст. 54 КК України спеціального звання старшого лейтенанта міліції. На підставі ст.75 КК України звільнити Назаренко Сергія Володимировича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 3(три) роки, та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов’язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально –виконавчої системи та періодично з’являтися в ці органи для реєстрації.