Прізвище, ім’я, по батькові: Нагорний Дмитро Дмитрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . оперуповноважений відділення розкриття злочинів в базових галузях економіки відділу податкової міліції Державної податкової інспекції в м.Керчі

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: особа рядового складу податкової міліції
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-07-09
Номер судового рішення:

Склад злочину: Нагорний Д.Д., будучи службовою особою, що наділена владними повноваженнями, займаючи, відповідно до наказу № 294-о від 15.04.2008р., посаду оперуповноваженого відділення розкриття злочинів в базових галузях економіки відділу податкової міліції Державної податкової інспекції в м.Керчі (далі ВПМ ДПІ в м.Керчі), відповідно до наказу № 839-о від 22.10.2009р., посаду старшого оперуповноваженого відділення розкриття злочинів в базових галузях економіки ВПМ ДПІ в м.Керчі, відповідно до наказу № 939-о від 03.12.2010р., посаду старшого оперуповноваженого оперативно-розшукового відділення ВПМ ДПІ в м.Керчі, маючи спеціальне звання капітан податкової міліції, являючись, відповідно до ЗУ «Про державну податкову службу в Україні» та ЗУ «Про міліцію» представником державного органу виконавчої влади, займаючи вказані вище посади, будучи працівником органів податкової міліції, який, відповідно до ст.ст.19,21 ЗУ «Про державну податкову службу в Україні» та ст.11 ЗУ «Про міліцію» був наділений повноваженнями щодо попередження злочинів та інших правопорушень в сфері оподаткування, їх розкриття, прийому та реєстрації заяв і повідомлень та іншої інформації про злочини і правопорушення, віднесені до компетенції органів податкової служби, здійснення в установленому законом порядку їх перевірки й прийняття за ним передбачених законом рішень, провадження за справами про адміністративні правопорушення, зокрема, складання протоколів про адміністративні правопорушення, а також маючи повноваження щодо вилучення речей і документів, проведення перевірок суб'єктів господарювання і відібрання пояснень у керівників підприємств, установ, організацій за фактами порушення законодавства, тим самим, будучи представником влади і посадовою особою, діючи умисно, з корисливих мотивів, використовуючи надану владу в своїх корисливих інтересах, з метою особистого збагачення, отримав хабара.

Покарання: Вирок Керченського міського суду Автономної Республіки Крим від 28 січня 2013 року визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.368, ч.3 ст.368 КК України, і, з застосуванням ст.70 КК України, призначено покарання у виді позбавлення волі строком на п'ять років шість місяців з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки та з конфіскацією у дохід держави всього майна, що йому належить. Запобіжний захід – підписку про невиїзд змінено на взяття під варту, взято під варту в залі суду. Строк відбування покарання обчислюється з 28.01.2013 року, зараховано в строк відбуття покарання час знаходження під вартою з 26.07.2011р. по 11.08.2011р. Апеляційний суд Автономної Республіки Крим у м. Феодосії ухвалив: вирок Керченського міського суду Автономної Республіки Крим від 28 січня 2013 року у кримінальній справі за обвинуваченням Нагорного Дмитра Дмитровича за ч. 2 ст. 368, ч. 3 ст.368 КК України залишити без змін.