Корупціонер Микитенко Віталій Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Микитенко Віталій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . спеціаліст 1 категорії земельного відділу виконавчого комітету Хорольської міської ради

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу районної у містах, міської (міста районного значення) ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-08-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Микитенко В.І. працюючи на посаді спеціаліста 1 категорії земельного відділу виконавчого комітету Хорольської міської ради Полтавської області, маючи 11 ранг, 7 категорію та будучи службовою особою місцевого самоврядування, посада якого пов’язана із здійсненням організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій, скоїв зловживання своїм службовим становищем, а саме умисно, в інтересах третіх осіб використав службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом громадським інтересам та вніс у офіційні документи завідомо неправдиві відомості.

Покарання: Вироком Хорольського районного суду від 3 червня 2013 року засудженй за ст.364 ч. 1 КК України на 1 рік обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій строком на 2 роки та штрафом в розмірі 4 250 гр.; за ст. 366 ч. 1 КК України на 1 рік обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язанй з виконанням організаційно-розпорядчих та консультивно-дорадчих функцій строком на 1 рік . На підставі ст. 70 ч. 1 КК України шляхом часткового складання призначених покарань остаточно – на 1 рік 6 місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій строком на 2 роки 6 місяців та зі штрафом в розмірі 4 250 гр. Апеляційний суд Полтавської області ухвалив: вирок Хорольського районного суду від 3 червня 2013 р. відносно Микитенка Віталія Івановича змінити. На підставі ст. 75 КК України (1960) засудженого Микитенка Віталія Івановича від відбування призначеного судом покарання звільнити з випробовуванням на іспитовий строк один рік без позбавлення права обіймати певні посади та без сплати штрафу із застосуванням ст. 69 ч. 2 КК України. У відповідності до вимог ст. 76 КПК України (1960) покласти на Микитенка В.В. обов’язки не виїзжати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти ці органи про зміну місця проживання. В іншій частині вирок суду залишити без зміни.

Подивіться ще на цих: