Прізвище, ім’я, по батькові: Михалев Андрій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сєвєродонецький міський відділ УМВС України в Луганській області. слідчий відділення розслідування загальнокарних злочинів слідчого відділу

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-02-20
Номер судового рішення: 1/1214/69/2012

Склад злочину: Михалев, будучи посадовою особою, що займає відповідальне положення одержав хабар у грошовому виді за виконання в інтересах третьої особи дій, з використанням свого службового становища й вчинив заволодіння чужим майном шляхом обману. Крім того, будучи посадовою особою, працівником правоохоронного органа, вчинив зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань, в особистих інтересах, використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, чим заподіяв істотної шкоди охоронюваним законом інтересам Агафоновой Л.І., що виразилися в заподіянні їй матеріального збитку в розмірі 3000 грн., що спричинило заподіяння істотної шкоди державним інтересам, у вигляді суспільно небезпечних наслідків нематеріального характеру, що виразилися у підриві авторитету й престижу правоохоронних органів України.

Покарання: На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 5 (п'ять) років позбавлення волі по сукупності злочинів, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3(три) року, з позбавленням спеціального звання капітан міліції, без конфіскації майна. У відповідності зі ст.75 КК України звільнити від відбування основного покарання з випробуванням на 3 ( три) роки.