Прізвище, ім’я, по батькові: Муравльов Юрій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ЗОШ I-II ступенів №3. в.о. директора

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-27
Номер судового рішення: 2036/1467/2012

Склад злочину: Муравльов Ю.І., обіймаючи посаду в.о. директора ЗОШ I-II ступенів №3 міста Чугуєва Чугуївської міської ради, допустив порушення обмежень щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням неправомірної вигоди, а саме: 22.03.2012 року Муравльов Ю.І. у своєму службовому кабінеті отримав грошову винагороду у розмірі 200 грн. від Баштової Т.Ю. за видачу їй табелю за перший семестр, характеристики та виписки оцінок з журналу за другий семестр на її сина Вавілкіна С.Д.

Покарання: Муравльова Юрія Івановича, 11.10.1955 року народження, визнати винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в дохід держави у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди на користь держави.