Корупціонер Мунтянов Віктор Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Мунтянов Віктор Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: єгерь державного підприємства «Великоолександрівське лісопромислове господарство». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-07-12
Номер судового рішення: 1-125/2011

Склад злочину: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів та зловживання службовим становищем, тобто умисне в інших особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним інтересам.

Покарання: За ст. 364 ч. 1 КК України з застосуванням ст. 69 КК України один рік обмеження волі; за ст. 366 ч. 1 КК України з застосуванням ст. 69 КК України один рік обмеження волі. На підставі ст. 70 КК України шляхом складання призначених покарань призначити 2 роки обмеження волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити його від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік. Згідно ст. 76 ч. 1 п. 2, 3 КК України зобов'язати Мунтянов В.П. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця роботи, проживання.

Залишити відповідь