Корупціонер Мозговий Юрій Леонідович

Прізвище, ім’я, по батькові: Мозговий Юрій Леонідович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Східно-Чорноморське державне басейнове управління охорони, використання й відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства, Бахчисарайський територіальний відділ Східно-Чорноморського державного басейнового керування охорони, використання й відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства. заступник начальника, в.о. начальника

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-06-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання посадовою особою в якому б то не було виді хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабар, якої-небудь дії з використанням наданої йому влади або службового становища, по попередній змові групою осіб, повторно, посадовою особою, що займає відповідальне становище; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене по попередній змові групою осіб.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання визначити Мозговому Юрію Леонідовичу у вигляді 6 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього його майна з позбавленням права займати посади в органах державної влади строком на 3 роки.

Залишити відповідь