Прізвище, ім’я, по батькові: Мороз Олександр Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Олександрівська ЗОШ І-ІІ. Директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-08-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: Мороз О.М., працюючи на посаді директора Олександрівської ЗОШ І-ІІ, та являючись особою, яка забезпечує необхідні організаційні та економічні умови для проведення навчально-виховного процесу вирішує адміністративні, фінансові, господарські питання, в порушення вимог ч. 1 ст. 6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції», допустив порушення обмежень щодо використання службового становища з одержанням неправомірної вигоди для себе, а саме: використовуючи свої службові повноваження, всупереч інтересам служби, з метою особистого збагачення, неправомірно протягом 01.04.2011-31.03.2012 р. вносив до табелю розрахунку робочого часу завідомо неправдиві дані про ніби-то відпрацьований час своїм сином – Морозом О.О. на посаді вчителя з трудового навчання із розрахунку 7,5 годин на тиждень. На підставі цього Морозу О.О. безпіставно нараховано і виплачено заробітну плату на загальну суму 9991,53 грн., тобто вчинив дії, які містять ознаки адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, ч. 2 ст. 172-2 КУпАП.

Покарання: МОРОЗА Олександра Миколайовича визнати винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-2 КупАП та піддати його стягненню у виді штрафу у розмірі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень.