Прізвище, ім’я, по батькові: Моргуль Оксана Олександрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: спеціаліст-землевпорядник Ковалівської сільської ради Полтавського району. –

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу районної у містах, міської (міста районного значення) ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-09-05
Номер судового рішення: 1-001/11

Склад злочину: Моргуль О.О., будучи спеціалістом-землевпорядником Ковалівської сільської ради Полтавського району та області згідно розпорядження Ковалівського сільського голови № 5 від 05.02.2004 року, в зв'язку із частковою втратою заяв у кількості 8 осіб-громадян на виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарчих будівель та споруд, що надійшли у відання Ковалівської сільради та знаходилися на зберіганні у підсудної в зв»язку з її повноваженнями, після перевірки КРУ Ковалівської сільради влітку 2008 року, вирішивши привести вказані документи до ладу, підробила шляхом друкування та підпису за фізичних осіб офіційні документи-заяви від імені громадян до Ковалівського сільського голови про виділення та передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.

Покарання: Штраф у розмірі 200 (двохсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відповідно до ст. 1 п. “в” Закону України “Про амністію” від 08.07.2011 року звільнити від призначеного покарання. Запобіжний захід засудженій до вступу вироку в законну силу залишити попередній-підписку про невиїзд. Арешт на майно засудженої та на автомобіль ZUKI SX 4, КОМБІ-В” д.н.з. ВІ 8554 АХ, що знаходиться на зберіганні у її чоловіка Моргуль Олега Віталійовича, накладений згідно постанов слідчого СВ прокуратури Полтавської області від 22.01.2009 року та протоколу опису майна від 23.01.2009 року-скасувати.