Прізвище, ім’я, по батькові: Міщерук Наталія Валеріївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дубенська об”єднана державна податкова інспекція державної податкової адміністрації в Рівненській області. старший державний податковий ревізор– інспектор відділу податкового контролю юридичних осіб

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-17
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання хабара у великому розмірі, службовою особою яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням хабара; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів в чи в інших особистих інтересах, або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища, якщо воно потягло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам.

Покарання: Відповідно до ст.70 КК України шляхом поглинання менш сувого покарання більш суворим, за сукупністю злочинів призначити Міщерук Н.В. покарання – позбавлення волі строком на 5 (п'ять років) з позбавленням права обіймати посади наділені владними та організаційно – розпорядчими функціями, чи займатись такою діяльністю в органах державної влади чи правоохоронних органах, на строк три роки з конфіскацією майна всього належного їй майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену Міщерук Наталію Валеріївну від відбуття основного покарання у вигляді 5 ( п’яти ) років позбавлення волі з випробуванням із встановленням іспитовий строку випробування три роки. Відповідно до ст.76 КК України зобов'язати Міщерук Н.В. повідомляти кримінально виконавчу інспекцію про зміну свого місця проживання та роботи. Відповідно до ст.54 КК України позбавити Міщерук Наталі. Валеріївну спеціального звання інспектора податкової служби ІІ рангу.