Прізвище, ім’я, по батькові: Мершенко Артем Олегович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ВАТ «Запоріжжяобленерго». інженер з технічного аудиту групи технічного аудиту служби аудиту юридичних споживачів Запорізьких міських електричних мереж

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2015-02-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержав, як службова особа неправомірну вигоду за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, а також підбурював до надання службовій особі неправомірної вигоди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища.

Покарання: Застосувати ст. 75 КК України і звільнити обвинуваченого Мершенко Артема Олеговича від відбування основного покарання з випробуванням строком на один рік. Згідно зі ст. 76 КК України, зобов’язати Мершенко Артема Олеговича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи, навчання, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.