Корупціонер Мельник Валентина Миронівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Мельник Валентина Миронівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Мисловецька ЗОШ 1-11 ступенів. директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-19
Номер судового рішення: 2203/1205/2012

Склад злочину: Використовуючи свої службові повноваження Мельник В.М., працюючи директором Мисловецької ЗОШ 1-11 ступенів, надала вказівку вчителю початкових класів Повзуну В.В. виконувати обов'язки кочегара в січні 2012 року замість кочегара школи Чеховського А.В., який не працював у зв'язку з погіршенням здоров'я. Мельник В.М. не було внесено змін до штатного розпису технічних працівників, у зв'язку з чим Чеховському А.В. було нараховано заробітну плату за січень 2012 року. В подальшому Мельник В.М. отримала у відділі освіти Волочиської РДА заробітну плату технічних працівників готівкою на загальну суму 1054,83грн, підробивши підпис Чеховського А.В. в розрахунково-платіжних документах. Отримані кошти в сумі 1054,83грн витратила на свій розсуд.

Покарання: Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру 1054,83грн.

Залишити відповідь