Прізвище, ім’я, по батькові: Мельник Світлана Порфиріївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відокремлений Підрозділ “Шахта”Відродження” Державного Підприємства “Львіввугілля”. інспектор з трудової дисципліни

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-07-09
Номер судового рішення:

Склад злочину: Своїми умисними діями вчинила розтрату чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах та вчинила службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі без позбавлення права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями та без сплати штрафу. Застосувати до засудженої Мельник С.П. ст.75 КК України та звільнити її від відбування призначеного покарання, якщо вона протягом іспитового строку 1 (один) рік не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї судом обов’язки.