Корупціонер Мельничук Анатолій Євгенович

Прізвище, ім’я, по батькові: Мельничук Анатолій Євгенович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Військова частина А 2314. начальник позаштатної команди охорони аеродрому Чортків

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-29
Номер судового рішення: 1-114/11

Склад злочину: Мельничук А.Є. будучи військово службовою особою у званні капітана, займаючи посаду начальника позаштатної команди охорони аеродрому Чортків, наділеним організаційно-розпорядчими і адміністративно господарськими функціями, шляхом зловживання своїм службовим становищем, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно-небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, умисно, 10 червня 2011 року, близько 12 год.40 хв., всупереч інтересам служби, допустив викрадення ввіреного йому під охорону іншого військового майна, належного військовій частині А 2314-20 шт. залізобетонних плит ПД 3 м. на 1,2 м. з ангару охоронюваного ним аеродрому Чортків загальною вартістю 8059 грн, яким одразу ж розпорядився на власний розсуд.

Покарання: За ч.2 ст.410 КК України у виді позбавлення волі на строк п’ять років з призначенням на підставі ч.2 ст.55 КК України додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з обліком, охороною і обслуговуванням товаро-матеріальних цінностей, на строк два роки;За ч.3 ст.15-ч.2 ст.410 КК України з застосуванням ч.1 ст.69 КК України у виді позбавлення волі на строк чотири роки і 6 місяців.На підставі ст.70 КК України за сукупності злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Мельничука А.Є. остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обліком, охороною і обслуговуванням товаро-матеріальних цінностей на строк два роки. На підставі ст.75 КК України Мельничука А.Є від відбування основного покарання у виді позбавлення волі звільнити з випробуванням з іспитовим строком два роки.

Залишити відповідь