Прізвище, ім’я, по батькові: Медвідь Володимир Тарасович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Територіальна державна інспекція праці у Тернопільській області. провідний державний інспектор праці

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-09-19
Номер судового рішення: 1-753/11

Склад злочину: Отримання службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, дій з використанням наданого їй службового становища(в редакції 2001 року) та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (в редакції 2001 року).

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно підсудному Медвідь Володимиру Тарасовичу визначити покарання у виді 5 ( п»яти ) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах, в установах, чи організаціях незалежно від форми власності строком на 2 роки та позбавленням, в порядку ст.54 КК України, 12 рангу державного службовця, який був присвоєний йому на підставі наказу начальника Територіальної державної інспекції праці у Тернопільській області № 18 «К»від 03 грудня 2010 року. У відповідності до ст. 75 КК України звільнити засудженого Медвідь Володимира Тарасовича від відбування призначеного основного покарання з іспитовим строком на 2 роки.