Прізвище, ім’я, по батькові: Мдінарадзе Автанділ Мамієвич

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Збаразька районна державна адміністрація. голова

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: голова районної, районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2012-05-11
Номер судового рішення:

Склад злочину: Мдінарадзе А.М., будучи державним службовцем 3 категорії 6 рангу, в період з 01 липня по 20 листопада 2011 року, займався підприємницькою діяльністю, а саме був засновником та власником приватного підприємства «Кварі», чим порушив обмеження передбачені п.1 ч.1 ст.7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Покарання: Постановою судді Тернопільського міськрайонного суду від 11 квітня 2012 року Мдінарадзе А.М. визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-4 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 грн. з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності за період з 01 липня по 22 листопада 2011 року. Апеляційний суд Тернопільської області постановив: апеляцію Мдінарадзе А.М. залишити без задоволення, а постанову Тернопільського міськрайонного суду від 11 квітня 2012 року стосовно Мдінарадзе Автанділа Мамієвича без змін.