Корупціонер Мазур Роман Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Мазур Роман Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: УМВС України в Кіровоградській області. старший інспектор дорожньо-патрульної служби відділення ДАІ по обслуговуванню Ульяновського району

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-02-21
Номер судового рішення: 1-81/11

Склад злочину: Вчинив зловживання владою, тобто умисне в особистих інтересах, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам окремих громадян та державним інтересам, та службове підроблення, тобто складання завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до них завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України та відповідно ст. 72 КК України, за сукупністю злочинів, визначити остаточне покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, перевівши в більш суворий вид покарання призначене покарання у виді обмеження волі, виходячи із співвідношення одному дню позбавлення волі відповідає два дні обмеження волі, що буде відповідати одному року позбавлення волі та остаточно до відбуття призначити Мазуру Роману Петровичу п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в системі органів внутрішніх справ та керівні посади строком на один рік, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засудженого від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши тривалість іспитового строку один рік.

Залишити відповідь