Прізвище, ім’я, по батькові: Мазур Микола Францович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Богодарівська сільська рада. голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-01
Номер судового рішення:

Склад злочину: М.Ф. обіймаючи посаду сільського голови Богодарівської сільської ради, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, допустив порушення обмежень щодо використання службового становища з одержанням неправомірної вигоди для себе, а саме: використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, 21 вересня 2011 року виніс розпорядження, на підставі якого незаконно отримав матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових проблем в розмірі 3145,45 грн.

Покарання: Мазура Миколу Францовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», ч. 2 ст. 172-2 КУпАП та призначити покарання у вигляді штрафу в доход держави у розмірі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят п’ять) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в розмірі 3145,45 грн.