Прізвище, ім’я, по батькові: Мась Сергій Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Чорнянська сільська рада Каховського району. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-29
Номер судового рішення: 1-341/11

Склад злочину: Мась Сергій Петрович, займаючи посаду Чорнянського сільського голови Каховського району Херсонської області і являючись представником влади, державним службовцем органів місцевого самоврядування 8 рангу IV категорії, за рішенням XXIV сесії V скликання Чорнянської сільської ради Каховського району № 168 від 21.02.2008 року та у відповідності до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»являючись головною посадовою особою територіальної громади відповідного села в період з квітня 2007 по 01 липня 2007 року в порушення своїх службових повноважень і вимог ст. 125 та ст. 126 Земельного кодексу України, неналежно виконуючи свої повноваження передбачені ст. 12 Земельного України щодо контролю за використанням та охороною земель, додержання земельного законодавства, неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, не контролював використання директором комунального господарства села Чорнянка Каховського району Шматенком А.О. земельної ділянки, що належить до земель резерву сільськогосподарського призначення Каховської районної адміністрації розміром 55,97 га., яка розташована поблизу села Чернянка Каховського району яким було подано заявку на розірвання договору оренди землі № 040672400003 від 07.03.06 року, що обробка даної земельної ділянки комунальним господарством здійснюватись в 2007 році не буде., а також хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю.

Покарання: Мася Сергія Петровича визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст. 367, ч.1 ст. 296 КК України та призначити йому покарання за ч.2 ст. 367 КК України до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування на строк 2 роки без застосування штрафу; за ч.1 ст. 296 КК України до 3 місяців арешту.На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити Мась Сергію Петровичу остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком 3 роки з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування на строк 2 роки без застосування штрафу. На підставі ст. 1 п. «в»Закону України «Про амністію», звільнити Мася Сергія Петровича від основного покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.