Прізвище, ім’я, по батькові: Марик Олександр Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: тимчасово не працюючий. тимчасово не працюючий

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення: 2011-09-09
Номер судового рішення: 3/0614/764/11

Склад злочину: 29 серпня 2011 року інспектором ДПС ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території Малинського району та автомобільно-технічної інспекції м. Малина старшим прапорщиком міліції Галюзовим І.В. під час несення служби на маршруті №7 на вулиці Грушевського в м. Малині було зупинено автомобіль марки ВАЗ 21124 з державним номерним знаком АМ 2452 АІ під керуванням водія Марика О.О. за порушення вимог п. 29 в) Правил дорожнього руху (керування транспортним засобом без переднього номерного знаку) та запрошено водія до службового автомобіля для оформлення протоколу про адміністративне правопорушення. З метою уникнення адміністративної відповідальності за вчинене правопорушення Марик О.О. запропонував інспектору Галюзову І.В. неправомірну винагороду у вигляді 100 гривневої купюри ВЕ 8044721, поклавши її на панель приборів службового автомобіля ДАІ, за те, щоб він не складав протокол.

Покарання: Стягнення у виді п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень. Звернути на користь держави (конфіскувати) неправомірну вигоду грошову купюру ВЕ 8044721 номіналом 100 (сто) гривень.