Прізвище, ім’я, по батькові: Мартин Ярослава Євгенівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Кредитна спілка «Жовківська громада». На час вчинення злочину: головний бухгалтер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-12-14
Номер судового рішення: 1-11/11

Склад злочину: Мартин Ярослава Євгенівна, працюючи на посаді головного бухгалтера кредитної спілки «Жовківська громада», будучи службовою та матеріально-відповідальною особою, всупереч інтересів служби, умисно, з корисливих мотивів, шляхом зловживання своїм службовим становищем та підроблення офіційних документів, протягом 2002-2007 років привласнила та розтратила грошові кошти кредитної спілки «Жовківська громада», які їй були ввірені.

Покарання: За ч. 4 ст. 191 КК України до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки, за ч. 3 ст. 191 КК України і засудити до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки, за ч. 1 ст. 366 КК України і засудити до 2 років обмеження волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки, за ч. 2 ст. 366 КК України і засудити до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки. На підставі ст. 70 КК України остаточно визначити покарання Мартин Я.Є. шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки. На підставі ст. 75 КК України Мартин Я.Є. звільнити від відбування покарання з випробуванням , встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік.