Прізвище, ім’я, по батькові: Марцинкевич Леся Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину працювала головним спеціалістом-головним бухгалтером Дунаєвецького РЦСССДМ. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-10-07
Номер судового рішення: 1-133/11

Склад злочину: Марцинкевич Л.В., головний спеціаліст-головний бухгалтер Дунаєвецького РЦСССДМ за попередньою змовою з директором Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді (РЦСССДМ)Пастощук Р.Г., з травня 2005 року до грудня 2009 року, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом підробки документів вчинила привласнення бюджетних коштів, які були виділені на оплату праці працівників центру.

Покарання: За ст.191 ч.3 КК України-чотири роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням фінансово-господарських обов’язків строком на два роки; за ст.366 ч.1 КК України-штраф в розмірі шістсот гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням фінансово-господарських обов’язків строком на два роки. Згідно ст.ст. 70, 72 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити їй покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням фінансово-господарських обов’язків строком на два роки та у виді штрафу в розмірі шістсот гривень, який виконувати самостійно. Згідно ст. 75 КК України, засуджену від відбування покарання у виді позбавлення волі звільнити з випробуванням, встановивши іспитовий строк, якщо вона протягом одного року не вчинить нового злочину.