Прізвище, ім’я, по батькові: Маркітан Ігор Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: помічник лісничого Копичинецького лісництва державного підприємства «Чортківське лісове господарство». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-08-02
Номер судового рішення: 1-42/11

Склад злочину: Маркітан І.В. вчиняв службове підроблення шляхом складання завідомо неправдивих адміністративних матеріалів, внесення до них неправдивих відомостей та вчинення підписів від імені інших осіб, та так як він, будучи працівником правоохоронного органу, вчинив зловживання своїм службовим становищем в особистих інтересах всупереч інтересів служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам у вигляді підриву авторитету та престижу органів державної влади.

Покарання: За ч.1 ст.366 КК України у виді штрафу в розмірі 850(вісімсот п’ятдесяти) гривень; за ч.3 ст.364 КК України із застосуванням ст.69 КК України у виді штрафу в розмірі 4 250(чотирьох тисяч двісті п’ятдесяти) гривень без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та без конфіскації майна. Відповідно до ст. 70 КК України за сукупністю злочинів остаточне покарання слід призначити шляхом поглинання менш суворого більш суворим та остаточно призначити покарання у виді штрафу в розмірі 4 250(чотирьох тисяч двісті п’ятдесяти) гривень без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, та без конфіскації майна.