Корупціонер Марченко Сергій Віталійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Марченко Сергій Віталійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Краснопільський РВ УМВС України в Сумській області. начальник сектору карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-09-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Будучи службовою особою, за попередньою змовою групою осіб вчинив умисні дії, які виразилися у вимаганні та одержанні від Тесленка А.О. хабара в розмірі 7500 гривень за не реєстрацію відомого факту його участі у бійці, не проведення перевірки і не прийняття процесуального рішення стосовно нього в особистих корисливих інтересах та в інтересах Тесленка А.О. з використанням наданої йому влади і службового становища, які поєднані з вимаганням хабара; за попередньою змовою групою осіб та повторно вчинив умисні дії, які виразилися у вимаганні та одержанні від Заставенка П.І. хабара у розмірі 5000гривень за прийняття з використанням влади і службового становища за матеріалами ЖРЗПЗ № 730 від 17 липня 2011 року процесуального рішення відносно Заставенка П.І. у вигляді постанови про відмову в порушенні кримінальної справи в особистих корисливих інтересах та в інтересах Заставенка П.І., які поєднані з вимаганням хабара.

Покарання: Марченку Сергію Віталійовичу за ч.3 ст. 368 КК України – у вигляді 5 ( п*яти) років та 6 ( шести) місяців позбавлення волі; з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки, з конфіскацією всього належного йому майна, крім житла, і на підставі ст. 54 КК України з позбавленням спеціального звання –капітан міліції.

Залишити відповідь