Прізвище, ім’я, по батькові: Малишев Олексій Владиславович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП НВК «Фотоприлад». заступник генерального директора з комерційних питань

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-09-07
Номер судового рішення:

Склад злочину: Порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю, крім того являючись службовою особою, за попередньою змовою групою осіб, діючи умисно в особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки, та службове підроблення офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст.70 КК України, визначити Малишеву Олексію Владиславовичу остаточне сукупне покарання шляхом поглинення більш суворим покаранням менш суворих у вигляді позбавлення волі строком 3 роки позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади з адміністративно розпорядчими функціями на 1 рік 6 місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Малишева Олексія Владиславовича від призначеного покарання з випробуванням, встановивши відносно нього іспитовий термін на 1 рік. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати Малишева Олексія Владиславовича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально –виконавчої інспекції; повідомляти кримінально –виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання.