Корупціонер Мачульський В’ячеслав Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Мачульський В’ячеслав Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Стрижавська ВК №81 у Вінницькій області. черговий помічник начальника установи

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2014-09-02
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самого себе використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам; незаконне придбання, зберігання, з метою збуту наркотичних засобів, а також незаконний збут (передача) особливо небезпечних наркотичних засобів у місця позбавлення волі; незаконне придбання, зберігання, прекурсорів з метою збуту, а також незаконний збут прекурсорів.

Покарання: На підставі ст. 75 КК України, звільнити Мачульського В’ячеслава Володимировича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк на 3 (три) роки. Відповідно до п. п. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 76 КК України покласти на Мачульського В’ячеслава Володимировича наступні обов’язки: – не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; – повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання та роботи; – періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.

Подивіться ще на цих: