Прізвище, ім’я, по батькові: Лисенко Раїса Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Лучківська сільська рада Кобеляцького району, Полтавської області. головний бухгалтер.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Лисенко Р.І., займаючи посаду головного бухгалтера Лучківської сільської ради Кобеляцького району, Полтавської області, будучи державним службовцем 13 рангу в межах 7 категорії посадової особи місцевого самоврядування, в період з 18 січня 2012 року по 21 лютого 2012 року, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, порушуючи вимоги ст.6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», одержала неправомірну вигоду, а саме в порушення вимог ч.1 п.1 Постанови Кабінету Міністрів України № 848 від 04 червня 2003 року, незаконно використала на власні потреби бензин марки А-92 в кількості 60 л., що закуповувався за бюджетні кошти сільської ради на загальну суму 591 грн. ( що становить 1,10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Покарання: Штраф в розмірі 850 грн. (вісімсот п’ятдесят грн.) на користь держави