Прізвище, ім’я, по батькові: Лук’янченко Юрій Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ПП «Фортуна-Універсал». директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-11-02
Номер судового рішення:

Склад злочину: Лук'янченко Ю.В., перебуваючи на посаді директора приватного підприємства «Фортуна-Універсал»згідно з наказом № 5/12-К від 10.09.2012 року, будучи особою, яка обіймає посаду, пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків у юридичній особі приватного права незалежно від організаційно-правової форми, відповідно до ч. 3 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» будучи суб'єктом корупційного правопорушення, допустив порушення встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди.

Покарання: Лук’янченка Юрія Васильовича визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-2 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2 550,00 грн.) з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.