Корупціонер Лосюк Петро Данилович

Прізвище, ім’я, по батькові: Лосюк Петро Данилович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Біляївського РВ ГУМВС України в Одеській області. начальник сектору боротьби з незаконним оборотом наркотиків

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-07-29
Номер судового рішення: 1512/1-216/11

Склад злочину: Незаконне придбання, зберігання й перевезення з метою збуту, а також збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинене організованої групою, зловживання владою й службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань, використання посадовою особою влади й службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним і суспільним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органа, незаконне придбання й зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинене повторно, особою, що раніше вчиняла злочин.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно до відбуття визначити 9 (дев'ять) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на три роки з конфіскацією всього майна, що належить йому на праві особистої власності.

Залишити відповідь