Прізвище, ім’я, по батькові: Логачєв Юрій Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: «Філія «Донецький навчальний центр розвитку персоналу» Інституту підготовки кадрів промислового міністерства промислової політики України. Викладач

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-04-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержанні посадовою особою в якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням йому службового становища, вчинене повторно; одержанні посадовою особою в якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням йому службового становища; складанні, видачі посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Покарання: На підставі ст.70 ч. 1 КК України шляхом поглинання менш суворого основного й додаткового покарання більш суворим остаточно призначити Логачву Ю.А. покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати відповідальні посади в сфері викладацької діяльності строком на один рік 6 місяців без конфіскації майна, що є його особистою власністю. Відповідно до вимог ст.ст.75,76 КК України Логачєва Ю.А. звільнити від відбування основного покарання, якщо він протягом певного судом випробного терміну – 2 роки не вчинить новий злочин і виконає покладені на нього обов'язки: повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, періодично з’являтися для реєстрації в органі кримінально-виконавчої інспекції.