Корупціонер Лівенець Олексій Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Лівенець Олексій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . Начальник Іловайської стрілецької команди Ясинуватського загону воєнізованої охорони Донецької залізної дороги

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2013-02-14
Номер судового рішення:

Склад злочину: Вчинив розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем і службове підроблення, тобто внесення службовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих даних.

Покарання: На підставі ст.70 ч.1 КК України остаточно призначити покарання Лівенець по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 3 років обмеження волі з позбавленням права. Займати посади, пов'язані з адміністративно-господарськими й організаційно-розпорядчими функціями,строком на 3 р. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування покарання,якщо він протягом випробного терміну 2 роки не вчинить нового злочину й виконає обов'язки,покладені на нього судом. На підставі ст.76 КК України зобов'язати періодично бути для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію й не міняти без їхньої згоди місце проживання.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь