Корупціонер Лівандовський Анатолій Камильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Лівандовський Анатолій Камильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТОВ «Автопасажир-транс». водій

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення: 2011-10-13
Номер судового рішення: 3-792/11

Склад злочину: Лівандовський А.К., будучи у відповідності до п. 4 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»№ 320-6 від 07.04.2011 року суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, 23.09.2011р. близько 18 годин 20 хвилин запропонував та передав посадовій особі органів внутрішніх справ інспектору ДПС ВДАІ м. Луганська Дроботу С.І. неправомірну вигоду у вигляді грошової купюри 50 (п’ятдесят) гривень з метою уникнення притягнення до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху України, чим скоїв правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-3 КУпАП –пропозиція або надання службовій особі неправомірної вигоди безпосередньо такій чи іншій особі у розмірі, що не перевищує п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, у тому числі за ціною, нижчою за мінімальну ринкову.

Покарання: Лівандовського Анатолія Камильовича визнати винним за ч.1 ст. 172-3 КУпАП та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень на користь держави.

Залишити відповідь