Прізвище, ім’я, по батькові: Лімаренко Валентина Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сусанінська сільська виборча комісія із проведення чергових виборів депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів Першотравневої районної територіальної виборчої комісії. голова комісії

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-10-17
Номер судового рішення: 1-179/11

Склад злочину: Лимаренко В.Н., будучи головою Сусанінськой сільської виборчої комісії із проведення чергових виборів депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів Першотравневої районної територіальної виборчої комісії, виконуючи організаційно-розпорядчі й адміністративно-господарські функції, тобто будучи посадовою особою вчинила складання посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів та привласнила і розтратила чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем.

Покарання: покарання за: ст. 366 ч. 1 КК України у вигляді одного року шести місяців обмеження волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими обов'язками в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на один рік; за ст. 191 ч. 2 КК України у вигляді двох років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими обов'язками в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на два роки. Остаточне покарання у вигляді двох років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими обов'язками в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на два роки із звільненням від відбуття . від основного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробуваним строком на два роки.