Прізвище, ім’я, по батькові: Ліхновська Любов Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: головний спеціаліст Міжгосподарського управління інвестицій і капітального будівництва при управлінні сільського господарства і продовольства Тернопільської обласної державної адміністрації. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-12-13
Номер судового рішення: 1-802/11

Склад злочину: Головний спеціаліст Міжгосподарського управління Ліхновська Л.М. та головний бухгалтер підприємства Сурмач Л.Б. та виконуючий обов’язки начальника Міжгосподарського управління інвестицій і капітального будівництва при управлінні сільського господарства і продовольства Тернопільської обласної державної адміністрації Галан С.П., протягом жовтня-грудня 2008 року за попередньою змовою між собою заволоділи коштами зазначеного управління в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем, що спричинило істотну шкоду охоронюваним законом інтересам юридичної особи, та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: За ч.5 ст.191 КК України, із застосуванням ст.69 КК України – у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків на 2 (два) роки; за ч.1 ст.364 КК України – у виді арешту на строк 6 (шість) місяців з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків на 1 (один) рік; за ч.2 ст.366 КК України 3 (три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків на 1 (один) рік 6 (шість) місяців.На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно Ліхновській Л.М. призначити покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків на 2 (два) роки. Відповідно до ст.75 КК України звільнити її від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши їй іспитовий строк 2 (два) роки.