Корупціонер Лещук Руслан Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Лещук Руслан Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Хорошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. вчитель інформатики

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 2201/378/12

Склад злочину: Лещук Р.І., працюючи за сумісництвом відповідно до наказу директора Будинку творчості школярів Білогірської районної ради від 31 серпня 2009 року № 73 на посаді керівника фототехнічного гуртка Білогірського районного Будинку творчості школярів Білогірської районної ради з тижневим навантаженням 2 години, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та отримуючи заробітну плату за рахунок місцевого бюджету, використав свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості для внесення недостовірних відомостей до журналу обліку роботи гуртка фотоаматорів та одержав неправомірну вигоду у вигляді заробітної плати за фактично не проведенні ним заняття в розмірі 527, 51 гривень.

Покарання: Адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 850 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди в розмірі 527,51 гривень.

Залишити відповідь