Корупціонер Лепкий Іван Георгійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Лепкий Іван Георгійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: керівник складу ТзОВ «Інтерпайп Україна»в м. Хмельницькому. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-10-03
Номер судового рішення: 1/2218/155/11

Склад злочину: Привласнення чужого майна, яке було ввірене йому і перебувало в його віданні, шляхом зловживання службовим становищем, вчиненими повторно, в особливо великих розмірах та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинили тяжкі наслідки.

Покарання: За ч.5 ст.191 КК України із застосуванням ст. 69 КК України-6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 3 роки та з конфіскацією майна, за виключенням житла; за ч.2 ст. 366 КК України-3 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 2 роки; за ч.1 ст.70 КК України визначити остаточне покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим-6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 3 роки та з конфіскацією майна, за виключенням житла;Лепкого Івана Георгійовича в пред’явленому обвинуваченні за ч.3 ст. 358 КК України визнати невинуватим та по суду виправданим.

Залишити відповідь