Корупціонер Лапенко Анатолій Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Лапенко Анатолій Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Білгород – Дністровська міжрайонна медико – соціальна експертна комісія. член медико – соціальної експертної комісії

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-05-29
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання в складі організованої злочинної групи посадовою особою хабара, за виконання в інтересах того, хто дає хабар, або в інтересах третьої особи якої-небудь дії з використанням наданого службового становища, вчинене по попередній змові групою осіб, повторно,поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: Визнати винним Лапенко Анатолія Васильовича по ст. 28 ч.3, ст.368 ч.2 КК України, і на підставі санкції даної статті призначити йому покарання у вигляді 5 / п'яти / років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов'язків у сфері медицини без конфіскації майна. Застосувавши ст.75 КК України звільнити Лапенко А.В. від відбування основного покарання, призначеного судом, визначивши випробний термін 2 роки, якщо він протягом випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на них обов'язки, передбачені ст.76 КК України.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь