Корупціонер Лантрат Сергій Олексійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Лантрат Сергій Олексійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ФГ «Роща». голова

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2012-03-05
Номер судового рішення: 1-22/12

Склад злочину: Лантрат С.А. своїми навмисними протиправними діями, зробив закінчений замах на зловживання повноваженнями посадовою особою юридичної особи приватного права, тобто виконання всіх дій, які особа вважала за необхідне виконати для доведення злочину, а саме навмисного, з метою одержання неправомірної вигоди для інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права посадовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, що заподіяли тяжкі наслідки, до кінця, однак злочин не був закінчений по причинам, що не залежать від його волі та своїми навмисними протиправними діями, зробив закінчений замах на службове підроблення, тобто виконання всіх дій, які особа вважала за необхідне виконати для доведення злочину а саме складання, видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, потягнувши тяжкі наслідки, до кінця, однак злочин не був закінчений із причин, що не залежать від його волі.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, беручи в увагу те, що відповідно до ч. 3 ст. 72 КК України, при призначенні покарання по сукупності злочинів або вироків, основні покарання у вигляді штрафу, позбавлення права –з іншими покараннями не складаються й виконуються самостійно, остаточно призначити Лантрат Сергію Олексійовичу, покарання у вигляді 2 (двох) років позбавлення волі без позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю, зі штрафом у сумі 6800 (шість тисяч вісімсот) гривень. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засудженого Лантрат С.А., від відбування основного заходу покарання у вигляді позбавлення волі, з випробним терміном на 1 рік 6 місяців.

Залишити відповідь