Прізвище, ім’я, по батькові: Кишиневський Микола Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: Каланчацьким селищним головою. –

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-12-01
Номер судового рішення: 1-122/11

Склад злочину: Кишиневський М.І. будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування та відповідно до рішення І сесії V скликання Каланчацької селищної ради Херсонської області від 07.04.2006 року являючись з 10.04.2006 року Каланчацьким селищним головою, будучи службовою особою, умисно, протиправно використовуючи своє службове становище і повноваження посадової особи органу місцевого самоврядування, у зв’язку з використанням таких функцій, 27 травня 2009 року вчинив службове підроблення та надав документи із завідомо неправдивими відомостями до Каланчацького відділення Державного казначейства України, внаслідок чого від Каланчацької селищної ради на рахунок приватного підприємства «Прометей» було незаконно перераховано та фактично розтрачено бюджетні кошти в сумі 39229,20 грн. за проведення освітлення вулиць Сімферопольської, Піонерської, Шевченка в смт. Каланчак.

Покарання: За ч. 2 ст. 191 КК України у вигляді 2-х років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами на 1 рік; за ч. 1 ст. 366 КК України у вигляді 1 року обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами на 1 рік; На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань остаточно призначити покарання у вигляді 2-х років 6 місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами строком на 1 рік 6 місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити Кишиневського Миколу Івановича від відбування основного покарання з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців.