Прізвище, ім’я, по батькові: Кузнецов Юрій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Голопристанська ВК №7 УДДУ ПВП в Херсонській області. молодший інспектор відділу нагляду і безпеки

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-09-08
Номер судового рішення: 1-357/11

Склад злочину: Незаконне придбання, перевезення та зберігання наркотичних засобів з метою збуту в місця позбавлення волі, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби та зловживання владою, тобто умисне, в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам та інтересам юридичних осіб, вчинене працівником правоохоронного органу.

Покарання: На підставі ст.70 КК України призначити Кузнецову Ю.В. остаточне покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади представника влади строком на три роки, з позбавленням звання сержанта внутрішньої служби. На підставі ст.75 КК України звільнити Кузнецова Ю.В. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановився йому іспитовий строк три роки.