Прізвище, ім’я, по батькові: Кузів Тетяна Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Кіровська центральна районна лікарня АР Крим. медсестра.

Сфера діяльності: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-02-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, незаконний збут психотропних речовин, повторно, за попередньою змовою групою осіб, особою, яка раніше вчинила злочин, якщо предметом таких дій були психотропні речовини у великих і особливо великих розмірах; пособництво в заволодінні психотропними речовинами шляхом зловживання службової особи своїм службовим становищем, повторно, за попередньою змовою групою осіб, вчинене у великих і особливо великих розмірах; підроблення та використання підроблених документів, що дають право на отримання психотропних речовин, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, пособництво у внесенні посадовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинили тяжкі наслідки.

Покарання: Відповідно до ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Кузів Т.Н. покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, без конфіскації майна, з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями на три роки і штрафом в дохід держави в розмірі 4250 грн. Відповідно до ст. 75 КК України, звільнити Кузів Т.Н. від призначеного (основного) покарання з випробуванням три роки.