Прізвище, ім’я, по батькові: Кусьо Любов Михайлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Львівське обласне управління водних ресурсів. заступник начальника відділу обліку використання водних ресурсів

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2012-07-09
Номер судового рішення: 3/1312/1102/12

Склад злочину: Кусьо Любов Михайлівна, будучи заступником начальника відділу обліку використання водних ресурсів Львівського обласного управління водних ресурсів, яка згідно п.п. «ж» п. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»від 07.04.2011 року є суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, будучи посадовою особою органу державної влади, всупереч п. 1 ст. 12 вказаного Закону, достовірно знаючи про зобов'язання щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, умисно не подала такої декларації за 2011 рік за місцем роботи.

Покарання: Кусьо Любов Михайлівну визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КпАП України та оштрафувати її на 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме 170 (сто сімдесят) грн. в дохід держави.