Корупціонер Куликов Геннадій Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Куликов Геннадій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління по експлуатації адмінбудинків ДПА в Луганській області. начальник.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-07-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене організованою групою; службове підроблення, тобто складання, видача службовою особою завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних докуменов з метою заволодіння чужим майном, грошовими коштами в сумі 3650 грн., шляхом зловживання службовим становищем у складі організованої групи, чим заподіяв шкоду державним інтересам у вигляді ненадходження грошових коштів до місцевого бюджету від сплати суб'єктами підприємницької діяльності фіксованого податку та в підриві авторитету та престижу органів державної влади

Покарання: На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 5 (п'ять) років позбавлення волі за сукупністю злочинів без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням на 2 (два) роки.

Залишити відповідь