Корупціонер Кубійович Тарас Степанович

Прізвище, ім’я, по батькові: Кубійович Тарас Степанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . приватний підприємець

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-01-23
Номер судового рішення: 1-25/12

Склад злочину: Кубійович Т.Сзаподіяв потерпілим майнову шкоду шляхом обману та зловживання довірою (за відсутності ознак шахрайства), у великих розмірах та як службова особа, склав та видав завідомо неправдивий документ –довідки про заробітну плату та доходи, вчинив службове підроблення.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Кубійовичу Т.С. один рік і шість місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно- господарських функцій, незалежно від форми власності, строком два роки. На підставі ст..72 ч.5 КК України зарахувати Кубійовичу Т.С. у час відбуття покарання час перебування під вартою з 19.04.2011 року та звільнити його від відбування основного покарання одного року і шість місяців обмеження волі в зв'язку з повним відбуттям.

Залишити відповідь