Прізвище, ім’я, по батькові: Крилова Валентина Павлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне Відкрите Акціонерне товариство Шахта «Краснокутська» Державної холдингової кампанії «Донбассантрацит». начальник відділу кадрів

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-09-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Вчинила: зловживання службовим становищем, тобто навмисне, в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду інтересам держави, і службове підроблення, тобто складання, видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів; зловживання службовим становищем, тобто навмисне, в інтересах третіх осіб, використання посадовим особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки інтересам держави, і службове підроблення, тобто складання, видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, що заподіяло тяжкі наслідки, пособництво у вчиненні шахрайства Скіпор Н.П., тобто пособництво в заволодінні чужим майном шляхом обману вчинено повторно, що заподіяло істотний збиток, а також пособництво у вчиненні шахрайства Мофа А.Н., Линчук У.І, Стома В.С., Наливай А.Г., Пєтуховим А.Ф., Холодним В.Д., тобто пособництво в заволодінні чужим майном шляхом обману вчиненому у великих розмірах.

Покарання: У відповідності зі ст. 70 ч.1 КК України, по сукупності вчинених злочинів, шляхом часткового додавання призначених покарань, остаточно визначити Криловій В.П. до відбування П'ЯТЬ років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій строком на ДВА роки й штрафу в розмірі 12000 (дванадцять тисяч) гривень, а на підставі ст.75 КК України засуджену Крилову В.П. від відбування основного призначеного покарання звільнити, якщо вона протягом ДВОХ років не вчинить нового злочину й виконає покладені на неї обов'язки. У відповідності зі ст.76 КК України, покласти на засуджену Крилову В.П. наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання й роботи.