Прізвище, ім’я, по батькові: Крушельницька Ірина Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості «МАСМА». начальник господарського відділу.

Сфера діяльності: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-05-29
Номер судового рішення:

Склад злочину: Крушельницька І.М. будучи службовою особою, обіймаючи посаду начальника господарського відділу Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості «МАСМА», діючи умисно, з корисливих мотивів, вчинила одержання хабара у значному розмірі від Матвєєва Є.Л.

Покарання: Крушельницьку Ірину Миколаївну визнати винною у скоєнні злочину передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України та призначити їй покарання у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 (сімнадцять тисяч) гривень з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків строком на два роки.