Корупціонер Кротюк Сергій Георгійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Кротюк Сергій Георгійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Івано-Франківська філія ПАТ КБ “Приватбанк”. начальник Івано-Франківського відділення “Університетське”

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-11-10
Номер судового рішення: № 0907/1-245/2011

Склад злочину: Кротюк С.Г.. привласнив чуже майно, яке було ввірено та перебувало в його віданні, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах та несанкціоновано втрутився в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), що заподіяло значну шкоду.

Покарання: За ст. 191 ч 4 КК України — 5 років позбавлення волі із позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в строком на 2 роки, за ст. 361 ч.2 КК України — 3 роки позбавлення волі із позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 рік. На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання призначити за сукупністю злочинів — 5 років позбавлення волі із позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити від основного покарання із випробуванням з іспитовим строком на 2 роки.

Залишити відповідь