Корупціонер Кравчук Ярослава Ігорівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Кравчук Ярослава Ігорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Костопільське відділення ПАТ КБ “ПриватБанк”. провідний спеціаліст з продажу роздрібних послуг клієнтам – заступник керівника

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-09-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого повторно, та в службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України призначити Кравчук Я.І. остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим – у виді позбавлення волі на строк чотири роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків в банківській сфері, на строк три роки; На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Кравчук Я.І. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, якщо вона протягом іспитового строку тривалістю два роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки. Покласти на засуджену обов’язки, передбачені п. 3, 4 ч. 1 ст.76 КК України: повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. Додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків в банківській сфері, на строк три роки виконується самостійно.

Залишити відповідь