Прізвище, ім’я, по батькові: Кравчук Людмила Миронівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: секретар Буглівської сільської виборчої комісії Лановецького району Тернопільської області. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-19
Номер судового рішення: 1-51/11

Склад злочину: Розтрата та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України – 3 роки обмеження волі з позбавленням права займати посади пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік 6 місяців, за ч.1 ст.366 КК України – 2 роки обмеження волі з позбавленням права займати посади пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік. Відповідно до статті 70 КК України за сукупністю вчинених злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Кравчук Л.М. покарання у виді обмеження волі строком на 3 роки з позбавленням права займати посади пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік 6 місяців.