Корупціонер Кравченко Ярослав Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Кравченко Ярослав Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчиненя злочину: голова територіальної Плосківської сільської виборчої комісії. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-21
Номер судового рішення: 1909/1-116/11

Склад злочину: Кравченко Я.В., працюючи на посаді голови територіальної Плосківської сільської виборчої комісії, протягом останньої декади листопада 2010 року вчинив розтрату та привласнення бюджетних коштів повторно шляхом зловживання своїм службовим становищем та службове підроблення.

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України-3 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади з організації та проведення виборів, відповідно до чинного законодавства про вибори строком на 2 роки, за ч.1 ст.366 КК України-1 рік обмеження волі з позбавленням права обіймати посади з організації та проведення виборів, відповідно до чинного законодавства про вибори на строк 1 рік. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів слід призначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у вигляді 3 років обмеження волі з позбавлення права обіймати посади з організації та проведення виборів, відповідно до чинного законодавства про вибори строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Кравченка Я.В. від призначеного покарання з випробуванням строком на один рік.

Залишити відповідь